Авіафестиваль в Коротичі Харківської області

Субота, 27 Серпень, 2016 - 08:00 до Неділя, 28 Серпень, 2016 - 16:00

27 і 28 серпня Харківський аероклуб запрошує відзначити  День міста, День незалежності України, День національного прапора і ДЕНЬ АВІАЦІЇ разом!
 

З 11.00 до 19.00 - два дні поспіль - для харків'ян і гостей регіону польоти виконують кращі авіатори країни! Як поршнева, так і реактивна техніка! Більше 10 типів літаків малої авіації, серед яких - Як-52, Як-18Т, ХАЗ-30, Ан-2, Су-31, F15F, Ан-28, раритетний По-2, а також вертоліт Alouette і єдина в Україні пілотажна пара вертольотів – МІ-2.

Спеціальний номер програми – виступ єдиною в Україні ПІЛОТАЖНОЇ ГРУПИ - Харківського аероклубу - на реактивних літаках Л-29 - «Дельфін»: незабутнє видовище – пара Л-29 з димами кольорів національного прапора!
Індивідуальний і груповий пілотаж, показові стрибки спортсменів-парашутистів, а також унікальне видовище – ФОРМАЦІЯ з різноманітності АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ! Більше 8 літаків одночасно пройдуть ладом, продемонструвавши злагодженість польоту.
Гостей свята очікує не тільки драйв від споглядання, але й можливість доторкнутися до хмар – будь-який бажаючий зможе як зробити стрибок з парашутом в тандемі з інструктором, так і здійснити мрію – піднятися під час пробного польоту і насолодитися красою неба на одному з літаків аероклубу.
В кінці кожного святкового дня небо прикрасить величезна ПОВІТРЯНА КУЛЯ! Гості аеродрому зможуть пролетіти над землею у відкритій кошику, побачивши красу рідного краю. Повітроплавання подарує ні з чим незрівнянні відчуття, які дають заряд енергії та натхнення!
Протягом двох днів на території аеродрому для гостей будуть організовані зони відпочинку і розваги, приємна музика, а також коментування всього, що відбувається в небі! Ведучий свята – телерадіоведучий Андрій Берколь проведе цікаві конкурси, вікторини та змагання з подарунками. Головний приз для учасників лотереї – ПОЛІТ НА РЕАКТИВНОМУ ЛІТАКУ!
В останній вікенд літа вас чекає смачний пікнік сезону!
Ми підсилюємо точки харчування, урізноманітнивши меню та кількість фуд-кортів.
Гостей авіафестивалю захопить ЯРМАРОК, де будуть проходити майстер-класи і демонстрація виробів народних майстрів. Тут можна буде придбати тематичні сувеніри і вироби, подивитися виставку автомобілів – від раритетних до сучасних, експозицію моделей авіаційної техніки, нанести боді-арт та зробити пам'ятні знімки у яскравих фото-зонах! Всі бажаючі зможуть сфотографуватися у кабінах літаків музейної стоянки бойової авіатехніки.
Два дні на летовищі працюватиме ДИТЯЧЕ МІСТЕЧКО! Для маленьких учасників свята – виступ ЛАБОРАТОРІЇ БОЖЕВІЛЬНИХ ВЧЕНИХ, парад мильних бульбашок, майстер-класи зі складання авіаційних моделей літаків, пізнавальні атракціони з дослідами в області фізики і хімії.
Приходь з родиною та друзями! Відпочивай від міської суєти, отримай у подарунок політ і заряд бадьорості на весь робочий рік!
Купити квиток за спеціальною ціною. У дні заходу на вході ціна квитка складе 150 грн.

З питань співпраці та партнерства у фестивалі: e-mail: avia_1925atmail.ru

 

Стисла програма на два дні:

11.00 - Відкриття Дня авіації / показові стрибки парашутистів з прапорами
11.00 – 18.00 - Польоти малої авіації – Л-29, СУ-31, ХАЗ-30, АН-2, ЯК-18Т, ЯК-52, АН-28, МІ-2, Alluette та ін. / Вищий пілотаж / формація з літаків/ виступ Пілотажної групи з кольоровими димами
11.00 – 19.00 - Ознайомчі польоти/ стрибки з парашутом в тандемі
12.00 - Розіграш польоту на літаку АН-2 на двох (лотерея за вхідними квитками/основна сцена)
11.00 – 19.00 - Фуд-корти, зона комфорту/ музично-розважальна програма / дитяче містечко – атракціони
11.00 – 18.00 - Робота фото-зон/ Музей бойової авіації під відкритим небом – можливість сфотографуватися в деяких кабінах літаків
11.00 – 14.00 - Дитяча анімація з конкурсами та призами/ майстер-класи по складанню авіаційних моделей / шоу мильних бульбашок
14.00 – 17.30 - «Лабораторія божевільних учених» у дитячому містечку/інтерактив/майстер-класи
11.00 - 18.00 - Ярмарок: майстер-класи/ боді-арт/ сувенірна продукція / статична експозиція авіамоделей / статична експозиція ретро-авто
17.30 - Виступ «Лабораторії божевільних учених» на основній сцені
18.00 - Автограф-сесія з пілотами / Розіграш польоту на реактивному літаку Л-29 (лотерея за вхідними квитками)
18.30 - Політ повітряної кулі

Джерело інформації: http://aeroclub.net.uahttps://www.facebook.com/events/109083052872180

Місце проведення: 

Харківська область, Харківський район, с. Коротич