Арт-проект «Ми - Українці!», присвячений 25-ій річниці Дня Незалежності України

Четвер, 18 Серпень, 2016 - 14:00 до Субота, 3 Вересень, 2016 - 16:00

З 18 серпня по 3 вересня 2016 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися арт проект «Ми - Українці!», присвячений 25-ій річниці Дня Незалежності України.

Українці з давніх часів славляться дбайливим ставленням до традицій і любов'ю до творчості, можливо, саме завдяки цьому наша країна відома у всьому світі своєю багатою культурою і неповторним колоритом. Українське мистецтво - це своєрідний щоденник, в якому розкривається душа нашого народу, його непроста історія, людські взаємини, співіснування з природою і навколишнім світом.

Арт проект «Ми - Українці!» Дозволить познайомитися з великим культурним зрізом сучасного українського образотворчого мистецтва: на виставці будуть представлені роботи, виконані в різних стилях, напрямках і техніках, від авторів різного віку і мистецької освіти, з різних куточків країни.

Актуальною для виставки є проблема самоідентифікації не тільки в межах країни, а й у європейському і світовому контексті. Такий вільний формат дозволить з різних сторін репрезентувати творчість українських художників, і без будь-яких обмежень показати їх індивідуальне бачення себе в Україні і України в собі.

Представлені напрямки образотворчого мистецтва і учасники:
Скульптура: М. Старов, О. Змієвський, Т. Альбіцька-Костомарова
Живопис: А.Алахмо, А. Яшина, Л. Ейсмонт, М. Ковальова, Т. Лядова, А. Рукавіцина 
Графіка: І. Задніпряна, Ю. Сосницький 
Декоративно-ужиткове мистецтво: А. Глущенко, А. Яшина, Н. Владимирова, О. Моргун, Н. Рижова, А. Рукавіцина, Л. Северіна, Т. Білоус, О. Фесенко
Дитяча творчість: Д. Астапова, В. Єгорова, М. Мельник, Д. Молодан, Є. Саульова, Е. Саніна, М. Смицков, П. Солодкіна, К. Штацька, Е. Ушаков, А. Ушакова, С. Фомічева (художній керівник С. Конюхова, директор центру творчого розвитку «Арт Холст»); Є. Білянська, М. Хомякова, Д. Шоколан (художній керівник Т. Білоус, викладач спецдисциплин ДХШ №2 ім. П.О. Левченко); А. Дегтярьова (художній керівник Н. Владимирова)

Урочисте відкриття виставки - 18 серпня о 17.00

Під час роботи виставки відбудеться ряд культурологічних заходів:
25 серпня о 17:00 - лекція з культурології з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Біблії. Старий Заповіт. Буття. Частина 2». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Н.В.
26 серпня о 17:00 - лекція з мистецтвознавства з циклу лекцій «Предмет в мистецтві, взаємодія знаків», тема: «Образи в живопису і графіці харківського художника Олександра Жолудя». Лектор - мистецтвознавець Коваль О.В.
30 серпня в 17:00 - лекція з історії мистецтв з циклу лекцій «Простір і час українського мистецтва (XIX - ХХ ст.)». Тема: «Сучасне мистецтво України. Частина 3 - Куратори і проекти». Лектор - мистецтвознавець Пухарев В. В.
2 вересня в 17:00 - творча зустріч з авторами арт-проекту «Ми Українці!»

На усі заходи вхід вільний!

Час роботи: ВТ - СБ, 11:00 - 19:00, без перерви.  Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: oblgallerymcatgmail.comДетальніше на сайті: www.culturа.kh.ua

Джерело інформації: https://www.facebook.com/events/1003201059795935

Місце проведення: 

Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи)