Саяний Михайло Іванович

Українська

Директор Зміївського краєзнавчого музею. Завдяки його роботі було створено експозицію музею, зібрані археологічні, історичні та культурні реліквії Зміївщини. Очолює військово-патріотичне об’єднання «Орієнтир», яке проводить значну роботу з пошуку та перепохованню радянських солдатів, які загинули в період Великої Вітчизняної війни на території Зміївського району.

Михайло Іванович автор понад 500 статей та наукових праць із історії та краєзнавства Харківщини. Він брав активну участь у підготовці та виданні Харківської обласної «Книги пам’яті», та «Книги пам’яті Зміївщини» в трьох виданнях. Ним було підготовлено і видано: буклет «Зміївщина туристична» (2000р.); книги «Твої люди, Зміївщино» (2003р.), «Видатні люди Зміївщини» (2009р.), «Зміївщина – Слобожанщини перлина» (2009р.), «Поетична Зміївщина» (2012р.), книга місцевого поета М. Тимченка «Трояндова симфонія» (2000р.), та повість О. Власової «Туман» (2014р.)

Згідно Указу Президента України Віктора Ющенко від 21 листопада 2008 року Саяному М. І. було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України», а 2012 року, згідно рішення Зміївської районної ради, йому було присвоєне звання «Почесний громадянин Зміївського району».

2011 року М. І. Саяний пройшов повний курс підвищення кваліфікації при Інституті туризму Федерації профспілок України на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації туристко-екскурсійних кадрів (посвідчення екскурсовода №057).

Організовує та проводить цікаві етнографічні, культурно-пізнавальні, військово-патріотичні  екскурсії в Зміївськом районі Харківської області

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

Підписатися на RSS - Саяний Михайло Іванович