Слобожанський сувенір

Сувенір (від французького слова «souvenir» - подарунок на пам'ять) - пам'ятний предмет, пов'язаний з перебуванням в тому чи іншому місці (країні, місті, історичному місці, на виставці) або з якою-небудь пам'ятною подією. У більшості випадків це вироби декоративно-прикладного мистецтва та художньої промисловості.

З метою популяризації народних промислів та декоративно-ужиткового мистецтва функціонує сувенірна виставка «Слобожанський сувенір», на якій представлені вироби з лози, кераміки, бісеру, дерева, шовку, тканини, шерсті, глини тощо.

На сьогодні виставка користується великим попитом у туристів, гостей та мешканців міста Харкова. Традиційно проводяться зустрічі з майстрами народної творчості, майстер-класи, майстер-шоу, творчі вітальні. Все це надає змогу усім бажаючим краще пізнати культуру нашого краю та ознайомитися з технологією виготовлення сувенірних виробів.

Метою проекту являється створення оригінальної та якісної сувенірної продукції, яка буде відображати саме Слобожанщину, притаманні їй якості, які стануть візитівкою нашого краю.

Головними завданнями є:

  • вивчення сувенірного потенціалу Харківщини 
  • створення  та просування  на ринок конкурентноспроможної сувенірної продукції 

Етап реалізації :

Основні результати:

  • розробка та створення  Слобожанського сувеніру; 
  • просування  сувенірної продукції на національному та міжнародному туристичних ринках.