Харківщина: туристичні відкриття

Харківщина – край мальовничих ландшафтів, мелодійних річок, лісостепових просторів, загадкових урочищ.

Під час подорожі Харківською областю у Дворічанському районі вас зустрінуть сліпучо яскраві крейдяні гори з грядою каньйонів і ущелин. Неспішно біжить біля підніжжя річка Оскіл, що, стикаючись з гірським масивом, забарвлюється в білі тони. І несе «молочна» ріка свої води далі, впадаючи лівою притокою до Сіверського Дінця. Протікаючи через всю Харківську область, річка в‘ється як стрічка, полонячи мандрівника все далі й далі. Приголомшливої краси панорама нарічку Сіверський Донець відкривається з гори Крем‘янець.

Це турист вже потрапив на  Ізюмщину – край стародавніх легенд, православних святинь, багатої історичної спадщини. Стародавні «Змієві вали», легендарне «Біле озеро», заповідні «корабельні гаї» у Гомільшанських лісах і овіяна славою

«Козацька гора» – ці та інші туристичні пам‘ятки Зміївського району зачарують вас.

Чугуївщина, прославлена І. Рєпіним, краснокутські «Співочі тераси» та сфагнові болота з реліктовою рослинністю Національного природного парку «Слобожанський», безкрайня гладь рукотворного Печенізького водосховища, дивовижне лазурне море – «Солоне озеро» і навіть власна пустеля «Кицівська» – все це туристична Харківщина! Багатогранність та щедрість Харківського краю дозволяє багато про нього розповідати. Але краще один раз побачити все на власні очі!